O mnie

Hello,
skoro kliknąłeś w tę zakładkę, to z pewnością chcesz wiedzieć kto jest za to wszystko odpowiedzialny? Odpowiedź może Cię zaskoczyć i brzmi – Burak. Nie tego się spodziewałeś?  Przecież wszyscy mówią, że jesteś tym co jesz, a ja kocham te czerwone warzywa!

Hello,
skoro kliknąłeś w tę zakładkę, to z pewnością chcesz wiedzieć kto jest za to wszystko odpowiedzialny? Odpowiedź jest prosta – małGOsia ZMACZyńska.

Do pewnego wieku sądziłam, że jestem dorosła. Jednak  z każdym rokiem przekonuję się, jak niewiele wiem jeszcze o tym świecie i jak wiele jest do odkrycia . Od urodzenia mam wielki apetyt i wciąż jestem  głodna wiedzy i nowych doświadczeń. Z połączenia tych  cech, powstał blog „Mannequin in the kitchen”.
Z początku koncentrował się on na moich dwóch pasjach: modelingu oraz kulinariach. Równolegle z zakończeniem mojej przygody z modelingiem, pojawiła się inna, która na zawsze zmieniła moje życie – dziennikarstwo.

Kiedy, poznałeś już moją historię, zachęcam Cię abyś się rozgościł. Znajdziesz tutaj nie tylko zmaczne i zdrowe przepisy, ale również szczyptę sportu oraz dużą garść medialnego i kulturalnego świata.

Małgorzata Zmaczyńska