[180.] Wypij zupę, zjedź kubek – nowy street food w Warszawie

Truizmem jest powiedzenie, że czas szybko leci. Minęło już 5 tygodni od momentu, gdy po raz pierwszy zagościłam w Soup Culture.
Jest to wyjątkowy punkt na gastronomicznej mapie Warszawy, w którym fast-foodem (street foodem?) jest.. ZUPA. Ciekawe, prawda?

Jednak najlepsze dopiero przed nami. To, co jest naprawdę super, to fakt, że po zjedzeniu nie zostaje NIC – nawet naczynie! Wypijasz zupę, zjadasz kubek i lecisz dalej. Serwowane dania są wegetariańskie lub wegańskie. Oprócz zup możemy też spróbować pysznych kulek mocy (mam już nawet swoje ulubione <3).

Myślę, że największym minusem Soup Culture jest to, że kubki nie nadają się dla osób z nietolerancją glutenu. Słyszałam jednak, że i ten problem ma być wkrótce rozwiązany. A na razie, możecie zamówić zupę w kubeczku plastikowym.

Jak już wspomniałam na początku, pierwszy raz odwiedziłam to miejsce miesiąc temu. Od tamtego momentu, wpadałam co poniedziałek, aby spróbować smaku tygodnia. Po co? Abyście teraz Wy w głosowaniu (bazując na nagrywanych przeze mnie testach na żywo) mogli wybrać “smak miesiąca”, który następnie na hasło “ZMACZNEGO” kupicie z 10% zniżką!

Co macie do wyboru? (kliknij w link, aby obejrzeć wideo z degustacji)

  1. BuraczkowaSoup Culture
  2. Jarmużowa

Soup Culture

3. Marchewkowo-paprykowa

Soup Culture
4. Brokułowo-serowa

Soup Culture

LINK DO GŁOSOWANIA
macie czas do 13.02.2018r. do końca dnia.

Gdzie wpaść na zupę?
Warszawa: ul. Pańska 67
Al. Jerozolimskie 50
Wrocław: ul. Świdnicka 43

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *