[9.] Jak ogarnąć życie i odnieść sukces w Internecie?

Dlaczego poniedziałek jest NAJLEPSZYM dniem tygodnia?
Bo właśnie wtedy pojawia się nowy odcinek Podcast RADIOaktywnego! Co więcej, dzisiaj jest on bardzo wyjątkowy. Do pierwszej rozmowy w 2018 roku zaprosiłam youtubera, blogera, specjalistę od mediów oraz psychologa biznesu w jednym, jednak przede wszystkim – OJCA CHRZESTNEGO mojego Podcastu!

Z Andrzejem Tucholskim, bo to o nim mowa, poznałam się około rok temu, kiedy jeszcze pracowałam w telewizji i miał być gościem jednego z naszych programów. Miałam z nim przeprowadzić krótką rozmowę telefoniczną, aby ustalić szczegóły nagrania. Ostatecznie przegadaliśmy prawie godzinę i już wiedziałam, że mam do czynienia z wyjątkowym człowiekiem.

Jak ogarnąć życie?

Andrzej Tucholski Podcast RADIOaktywny

Ten chłopak ma ogromną wiedzę, którą dzieli się z tysiącami swoich fanów, zarówno na blogu, jak i od niedawna na YouTube. Mam to ogromne szczęście, że w ciągu tego roku, udało mi się lepiej poznać Andrzeja, a także otrzymać od niego kilka świetnych porad (m.in. o własnym podcaście). Zawsze po rozmowie z Nim mam głowę pełną pomysłów oraz motywację do działania i mam nadzieję, że podobny nastrój udzieli się również Wam!

Dowiesz się m.in.:
– Czy dziennikarze mają nas za idiotów?
– Co dalej z blogosferą?
– Jakie błędy popełniają początkujący YouTuberzy?
– Jak ogarnąć życie?

Listen to “[9.] Jak ogarnąć życie i odnieść sukces w Internecie” on Spreaker.

Subskrybuj:  iTunes | Android | RSS | tunein | Stitcher

Zobacz także: Czyje książki czyta polska reprezentacja?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *